Корзина
Нет отзывов, добавить
+380501071121
+380675212991
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Автономное освещение от компании ООО "TSL"
Корзина

Світлодіодний дорожній знак «Обмеження швидкості» односторонній

Світлодіодний дорожній знак «Обмеження швидкості» односторонній, фото 2
Світлодіодний дорожній знак «Обмеження швидкості» односторонній, фото 2
Світлодіодний дорожній знак «Обмеження швидкості» односторонній, фото 2
Світлодіодний дорожній знак «Обмеження швидкості» односторонній, фото 3
Описание
Информация для заказа

Світлодіодний дорожній знак «Обмеження швидкості» односторонній 

Світлодіодний дорожній знак «Обмеження швидкості»  використовується для заміни звичайних дорожніх знаків для кращого візуального інформування водіїв про наявність швидкісних обмежень особливо поблизу шкіл, лікарень, дитячих закладів. Активні дорожні знаки відрізняються від звичайних дорожніх знаків підвищеною ефективністю і, відповідно, збільшують безпеку учасників дорожнього руху.

 

Особливості односторонніх дорожніх LED знаків «Обмеження максимальної швидкості»

Головною перевагою світлодіодних знаків є гарна видимість у нічний час та за несприятливих погодних умов. Завдяки імпульсному режиму роботи світлодіодів спрямованої дії водіям з далеких дистанцій добре видно  даний знак.

Дорожній світлодіодний знак «Обмеження максимальної швидкості» має тривалий термін експлуатації завдяки особливостям використаних матеріалів. Корпус виготовляється з стійкого до зовнішніх факторів матеріалу  . Термін її експлуатації складає 5-7 років, протягом яких зберігаються всі якості.

Активний дорожній знак «Обмеження максимальної швидкості» призначений для кріплення на опору в місцях підвищеної небезпеки з метою обмеження максимальної швидкості водіями автотранспортних засобів. Він поширює свою дію з місця установки і до найближчого перехрестя за ним. Пульсуючий режим роботи LED-знаку дозволяють учасникам руху завчасно знизити швидкість, що особливо важливо при обмеженій видимості і в темний час доби. Світлодіодний знак підходить для використання в будь-якій кліматичній зоні України. Температурний режим коливається від -30 до +50 ⁰С.

 

Технічні характеристики односторонніх світлодіодних дорожніх знаків «Обмеження максимальної швидкості»

 
Характеристика Значення
Тип Заборонний знак, односторонній
Вага, кг 4,5
Номер знаку 3.24
Розмір, мм 600*600*13; 700*700*13
Тип плівки Світловідбиваюча
Марка світлодіодів CREE
Рівень захисту, IP 67
Напруга живлення В 12/220
Диапазон рабочих температур, 0С  –30 до +50

 

Замовляйте світлодіодний односторонній знак «Обмеження максимальної швидкості» від виробника прямо зараз, залишивши замовлення на сайті або зателефонувавши нам. Співпраця ведеться з роздрібними і оптовими покупцями різних форм власності. 

  • Цена: 3 850 грн.